Choď na obsah Choď na menu
 


Návštevná kniha

27. 9. 2008

Sem môžeš(te) umiestniť vlastné komentáre, pokiaľ ich nechceš(te) zaradiť do iných rubrík. Tu (alebo prostredníctvom rubriky Kontakt) je možné prihlásiť sa aj do tzv. mailing listu. Buď raz mesačne, pri každej zmene, alebo je možné dohodnúť sa.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Len manuálna práca?

(Karol Nagy, karolnagy7@gmail.com, 26. 2. 2009 8:49)

Pán Štós, podľa Vás len manuálna práca a to najmä práca bez mechanizácie a automatizácie je plnohodnotnou prácou, za ktorú si pracujúci zaslúži svoju odmenu?

Alebo ste to mysleli obrazne? Či si prípadne myslíte, že kňazi by inú prácu nedokázali vykonávať, len jednoduchú, s tou "lopatou"?

K hlasovaniu o odluke

(Peter Štós, 26. 2. 2009 8:37)

Okamžite, včera bolo neskoro. A zdaniť všetky ich príjmy. Fararom lopaty do rúk aby na seba zarobili.

Doplnili sme rubriku "Linky, odkazy"

(Administrátor, 30. 9. 2008 14:05)

Pán Kállay, vďaka za pripomienku, aj za Váš názor. Už sme doplnili novú rubriku a uviedli tam aj Vami doporučovanú stránku.

Prečo si myslím, že aj táto stránka má svoj význam? Napríklad stránka www.odluka.sk nie je interaktívna. To znamená, že by ste do nej nemohli umiestniť svoje názory, ako tu. Alebo napríklad tam nabádajú čitateľov, aby písali poslancom a iným politikom. Ja, osobne si myslím, že také listy, pokiaľ nie sú zverejnené a neobsahujú niečo naozaj originálne a cenné aj pre toho politika, nemajú skoro žiadny význam. Okrem toho tvorcovia stránky Odluka.sk navrhujú, aby boli tieto listy v kópii poslané aj im. Ale svoju adresu zabudli uviesť, čo je dosť fatálna chyba. Atď...

www.odluka.sk

(Jozef Kállay, 29. 9. 2008 8:50)

Pardon, zabudol som napísať tú adresu. Tak ešte raz:

http://www.odluka.sk

Nič nového pod Slnkom

(Jozef Kállay, 29. 9. 2008 8:48)

K čomu je táto stránka? O tejto téme sa popísalo už tisícky článkov - a nič sa nezmenilo. Dokiaľ nebude Katolícka cirkev súhlasiť, dovtedy tu odluka nebude. Pokrytecky sa vyjadrujú, že vraj financovanie cirkvi najviac potrebujú tie najmenšie. Nesúhlasím!
Prečo nepodporíte radšej takú stránku, ktorá tu je už dávnejšie?


« predchádzajúci

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7